GST

Протипожежна техніка GST

Компанія GST є одним зі світових лідерів в розробці і реалізації систем пожежної сигналізації та інтегрованих систем безпеки. Підприємство засновано в 1993 році. GST — один з найбільших виробників обладнання пожежної сигналізації в світі. В даний час компанія GST входить до складу UTC Fire & Security (США). UTC Fire & Security (США) є 37-ю найбільшою компанією в США та 123-й в світі.

Інфраструктура компанії включає в себе більше 130 офісів продажів і кілька логістичних центрів. Її мережа продажів і обслуговування постійно розширюється, і сьогодні пожежна сигналізація GST поставляється в більш ніж 20 країн у різних регіонах світу. Щоб задовольнити потреби своєї великої клієнтської бази, GST створила масштабні науково-дослідні центри на півночі Китаю: в Пекіні і Циньхуандао, де фахівці компанії ведуть нові розробки в галузі пожежної сигналізації і пожежогасіння. Також в Циньхуандао знаходиться завод GST — велика промислова база, що володіє сучасним виробничим і інспекційним обладнанням, з широкими можливостями контролю якості та управління виробничими процесами. Виробнича база розташована на площі 50 000 кв. м. та обладнана двадцятьма сучасними автоматичними виробничими лініями. Понад 200 з 3600 працівників компанії – це досвідчений та висококваліфікований персонал департаменту науково-дослідних розробок. На підприємстві встановлено дві випробувальних лабораторії — для тестування обладнання що розробляється та виготовляється. Створено дві робочі групи, які займаються розробкою проектів національного масштабу. До 10% від обсягу своїх річних продажів фірма інвестує в науково-дослідні розробки. Завдячуючи цьому протягом усіх років роботи компанії фіксується стабільне щорічне зростання продажів.

Сьогодні компанія GST випускає повний спектр протипожежного обладнання, на базі якого може бути побудована пожежна сигналізація об’єкта будь-якого розміру і призначення. Щорічно GST виробляє більше 20 млн. автоматичних і 10 млн. ручних сповіщувачів, 10 млн. модулів і 150 000 контрольних панелей. Важливо, що пожежна сигналізація GST відповідає вимогам стандарту ISO 9001 і має міжнародні сертифікати LPCB, UL, українські пожежні сертифікати.

Адресні централі GST характеризуються наявністю функції предтревоги (попередження), можливості тестування системи одним оператором і індикацією забрудненості детекторів. Перевагами цифровий петлі є виявлення здвоєних адрес, ручна настройка індивідуальної чутливості детектора, ручна зміна адреси окремого детектора і резервування простору для нових типів пристроїв.

В Україні існує велика кількість найскладніших в інженерному плані об’єктів, з високими вимогами до протипожежного захисту. Техніка GST є оптимальним вибором для виконання даних завдань. Фахівці ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ» детально розбираються в питаннях проектування, монтажу, пуско-налагодження обладнання GST і готові забезпечити технічну реалізацію, підтримку і подальше обслуговування інстальованих систем на об’єктах.

Наочне тому підтвердження — цілий ряд важливих, в тому числі стратегічних об’єктів, на яких при безпосередній участі ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ» на базі обладнання GST реалізовані різні системи протипожежного захисту:

  • Кременчуцька ГЕС;

  • Київська ГАЕС;

  • Дніпровська ГЕС;

  • Дністровська ГЕС;

  • Середньодніпровська ГЕС;

  • Каховська ГЕС;

  • ПС Каховська 750 кВ НЕК «Укренерго».