ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ» участь в номінації «Компанія року 2020»

  • ТОВ "СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ"

ТОВ "СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ" внесено до реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств"та рекомендовано до участі в номінації «Компанія року 2020»!

ТОВ "СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ" було розглянено серед 5223 компаній України з рівнозначним видом діяльності (КВЕД 43.21) та підприємств малого і середнього бізнесу в регіоні м.Київ За результатами експертного аналізу показників попереднього періоду та галузі, компанія рекомендована до співпраці та внесена до реєстру "Надійних та інвестиційно привабливих підприємств".
За високі результати, позитивну динаміку та внесок у розвиток регіону, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, організацію рекомендовано до участі в номінації «Компанія року 2020»!

Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії та реєстр публікуються на відкритому інформаційному порталі www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання. Експертний аналіз проводиться щорічно, серед всіх підприємств України з урахуванням галузі, регіону та показників, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства з метою реалізації інвестиційних проектів, а також відзнаки кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

Відзнака «Компанія року» підтверджує, що підприємство являється надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування. До відзнаки, в рамках номінації, подаються рекомендовані підприємства галузі та підприємства соціально важливого значення. При передачі прав використання торгової марки «Компанія року» та Національного сертифікату кожна організація проходить фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз.