Презентація — Тепловізори — СТЦ Охоронні Системи

ТЕРМОМОНІТОРІНГ

За допомогою термомоніторінга (теплобачення) можна вирішувати два важливих завдання:

  • запобігання (раннє виявлення) пожеж;

  • вимір температури технологічного обладнання для виявлення або попередження його поломки (відмови).

Запобігання пожеж.

Зазвичай з оповіщенням про пожежу прекрасно справляється пожежна сигналізація, але тільки тоді коли мова йде про приміщення. Як ви розумієте, сучасні промислові підприємства це в тому числі і дуже великі площі, що знаходяться під відкритим небом, які часто використовуються і для зберігання товарно-матеріальних цінностей. Або це можуть бути будівельні, ще не введені в експлуатацію, об’єкти. А це означає, що на них теж, як правило, не може застосовуватися класична пожежна сигналізація. Ну і звичайно ж природні лісові або торф’яні пожежі — досить поширене явище в наших широтах.

Тепловізійні камери протипожежного відеоспостереження при появі загоряння або перегріву предметів, які знаходяться під температурним контролем фіксують відхилення цієї температури від заданого допустимого діапазону і автоматично відправляють тривожний сигнал на монітор фахівця центрального пункту управління об’єкту , або мобільний телефон відповідальної особи.

Вимірювання температури обладнання.

Висока точність вимірювання температури, яку в змозі забезпечити тепловізійні камери відеоспостереження, дозволяє дуже широко їх використовувати на виробництві — для фіксації зміни температури обладнання. Запорогова зміна температури обладнання, як правило, явно сигналізує про його несправність. За допомогою тепловізійних камер цю подію можна вчасно виявити, та відповідно попередити поломку обладнання.

Для використання тепловізійних камер відеоспостереження в промисловості виробники виділяють окремий клас термометричного обладнання, яке дозволяє вирішувати два важливих завдання: виявлення температурних відхилень, і так звана точна термометрія.

  • Температурні відхилення.

Дозволяє задати точну температуру, при перевищенні якої вам буде видано тривожне повідомлення. Програмне забезпечення дозволяє задавати критичне значення температури, при перевищенні якої система відправляє тривожний сигнал. Своєчасне реагування на нього дозволяє уникнути підвищеного зносу устаткування і запобігає аваріям.

  • Точна термометрія.

Далеко не завжди потрібно відстежувати критичну температуру і видавати при цьому тривожне повідомлення. У багатьох випадках необхідно просто спостерігати температуру різних об’єктів в режимі онлайн. Саме для цього використовується точна термометрія.