СИСТЕМИ САНКЦІОНОВАННОГО ДОСТУПУ (ССД)

Системи контролю доступу призначені для обмеження несанкціонованого доступу сторонніх осіб на територію підприємства та внутрішні приміщення. В залежності від потреби ССД можуть поділятись на автономні, мережеві та на базі терміналів.

  • 1. Автономні ССД.

Будуються на базі автономного контролера, який встановлюється у середині приміщення і зчитувача безконтактних карт (зчитувача відбитків пальців) — зовні приміщення. Вихід із приміщення може здійснюватися за допомогою кнопки виходу або також за безконтактною карткою/ сканеру. ССД працює автономно без прив’язки до комп’ютера і програмується майстер картою. Контролер може керувати електромеханічним, електромагнітним, ригельним замком, турнікетом.

  • 2. Мережеві ССД.

Контроль доступу для багатьох точок проходу на великих підприємствах. Основною ланкою мережевої ССД є мережевий контролер доступу (інтерфейс RS485, Ethernet, WiFi, GPRS). Усі контролери об’єднуються в одну мережу і управляються за допомогою одного програмного забезпечення. Така побудова системи доступу дозволяє оперативно змінювати права доступу в контрольованих приміщеннях, вести моніторинг подій доступу в реальному часі, здійснювати облік робочого часу.

  • 3. Контроль доступу на базі терміналів ССД.

Термінал доступу — це невеликий мікрокомп’ютер, в якому об’єднані зчитувач і контролер в єдиному корпусі. Термінал може використовуватися як для побудови автономних ССД з програмуванням через меню пристрою, так і для побудови мережевих ССД з об’єднанням в мережу по TCP / IP протоколу.