СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ ТА ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ (ОПС)

ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ» має дуже великий досвід у впровадженні систем охоронної та пожежної сигналізації.

Типова процедура з побудові охоронної та пожежної сигналізації складається з таких етапів:

  • 1. Проектування мережі.

Складання технічного завдання на базі вимог Замовника та нормативних документів. Замовник передає вимоги, плани будинків, експлікацію приміщень й інші вихідні дані для проектування системи.

  • 1. Обстеження об’єкта фахівцями «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ».

Технічний фахівець нашої компанії виїжджає на даний об’єкт, обстежує та оглядає його особливості.

  • 3. Створення попереднього технічного проекту та складання кошторису.

На підставі технічного завдання та аналізу об’єкта формується технічний проект, на основі якого складаються кошториси проектних робіт, обладнання, матеріалів і монтажних робіт. Кошторисна вартість всіх робіт по побудові системи ОПС погоджується із Замовником. Співробітники нашого підприємства можуть запропонувати Вам обладнання з найкращим співвідношенням ціна/якість.

  • 4. На основі технічного проекту створюється робочий проект.

На даному етапі ми отримуємо робочий документ, який дозволяє замовити обладнання та матеріали, а інсталяційній бригаді підготуватись до монтажних робіт. Робочий проект погоджується із Замовником та, при необхідності, з відповідними державними наглядовими органами.

  • 5. Монтаж кабельних трас.

Монтаж схованої проводки, монтаж коробів на стіни легких і важких матеріалів, монтаж каналів, монтаж металевих і дротових лотків над підвісними стелями, монтаж підвісних ліній у середині і поза приміщеннями, свердління отворів у стінах, монтаж кабельних шахт у міжповерхових перекриттях, монтаж у гофрованих та пластикових трубах, монтаж трас за гіпсокартоном.

  • 6. Прокладання кабелю.

Трасування кабелю ( розмотування, порізка, розтяжка), маркування жгутування, прокладка кабелю по всіх вищевказаних кабельних трасах витої пари, сигнального, телефонного, оптичного та силового.

  • 7. Монтаж обладнання робочої зони.

Монтаж та підключення адресних і безадресних пожежних та охоронних приладів прийому та контролю; ручних, теплових та димових оповіщувачів пожежі; звукових і світлових оповіщувачів на стіни і стелі як з легких так і з важких матеріалів.

  • 8. Пуско-налагоджувальні роботи системи ОПС.

Тестування обладнання робочої зони, кабельної системи по шлейфах. Наладка та програмування приладів прийому і контролю, підключення системи ОПС до засобів телекомунікаційного зв’язку, вимірювання параметрів електробезпеки.

  • 9. Здача об’єкта Замовнику за участю ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ».

Підключення системи ОПС до пульта пожежного або охоронного спостереження, оформлення протоколів вимірювань параметрів електробезпеки та договорів на технічне обслуговування системи ОПС. Підготовка документів та прийом комісією об’єкту до експлуатації.