СИСТЕМИ ОХОРОННОГО ТА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Складно уявити в наш час загальної цифровизації охорону будь-якого об’єкту без системи відеоспостереження. Можливості сучасних технологій і передача відео через інтернет дозволяють спостерігати за об’єктами як всередині, так і зовні практично з будь-якої точки земної кулі. Використання відповідного програмного забезпечення дозволяє аналізувати, архівувати, сегментувати отриману інформацію, вирішувати завдання виявлення, розпізнавання та ідентифікації.

Для цілого ряду технологічних процесів необхідний постійний моніторинг стану обладнання, наочної інформації про становище різних перемикачів, критичних показників та т. ін. Для вирішення даного завдання в умовах важкої доступності або небезпеки для обслуговуючого персоналу застосовуються комплекси технологічного відеоспостереження. В системи охоронного або технологічного відеоспостереження як правило входять відеокамери, лінії живлення і передачі відеоданих, комутаційне, серверне обладнання, відеореєстратори, пристрої захисту від блискавки і перешкод, блоки живлення, карти пам’яті, кріплення.

Нами накопичено великий досвід в проектуванні, інсталяції, сервісному обслуговуванні, охоронного та технологічного відеоспостереження.

При виконанні робіт ми використовуємо обладнання всесвітньо відомих брендів:

  • Dell

  • Hewlett Packard

  • Hikvision

  • Mikrotik

  • Acti

  • Huawei

  • або інше за бажанням Замовника

У недавньому минулому і сьогоденні за участю ТОВ «СТЦ ОХОРОННІ СИСТЕМИ» реалізовані системи технологічного і охоронного відеоспостереження для наступних об’єктів: ПС Каховська 750 кВ, магазин Картьє, комплексна система відеоспостереження Подільського та Деснянського районів м. Києва, ТРЦ Меганом, система відеоспостереження в Шевченківському районі м. Києва для житлового комплексу «Файна Таун».

Ми готові запропонувати нашим Замовникам найкраще рішення в форматі відношення якості до ціни. Роботи виконуються в обумовлених із Замовником умовах і в задані терміни.