HIKVISION

HIKVISION. ВІД ІДЕЇ ДО ВИЗНАННЯ. РАЗОМ

Китайська компанія Hikvision, заснована 2001 року, і на сьогодні є беззаперечним світовим лідером на ринку систем безпеки, найбільшим постачальником інноваційних продуктів та готових рішень для систем відеоспостереження.

  • Корпоративне бачення Hikvision.

Створення нових можливостей в сфері безпеки. Стабільне світове зростання.

  • Корпоративна місія Hikvision.

Вивчити інноваційні шляхи кращого сприйняття та розуміння світу, розширити можливості бачення для практиків та тих, хто приймає рішення, співпрацювати задля підвищення безпеки та сприяння сталому розвитку у всьому світі.

  • Власні виробничі потужності Hikvision.

Hikvision має 1 млн м² виробничих потужностей у Китаї: Ханчжоу, Тонглуі Чунцин (щодня випускається 520000 одиниць обладнання).

Міжнародні заводи: Бразилія, Індія (виробнича потужність індійського заводу: 1,2 мільйона одиниць в місяць).

Зараз у Hikvision працює понад 42000 співробітників, понад 20000 з яких — інженери з досліджень та розробок. Компанія щорічно інвестує понад 9% своїх річних доходів від продажів на дослідження та розробки для подальшого впровадження інновацій у продукцію. Hikvision створила повну багаторівневу систему досліджень та розробок, яка включає всі операції — від досліджень до проектування, розробки, випробувань, технічної підтримки та сервісного обслуговування. Команди R&D розташовані в штаб-квартирі Ханчжоу та працюють у всьому світі, включаючи центри досліджень та розробок у Монреалі, Лондоні та Сінгапурі, а також у восьми містах Китаю.


Hikvision вдосконалює основні технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображень та відповідного зберігання даних, а також перспективні технології, такі як штучний інтелект, хмарні обчислення та технології Big Data. За останні кілька років Hikvision поглибила свої знання та досвід у задоволенні потреб клієнтів на різних вертикальних ринках, включаючи громадську безпеку, транспорт, роздрібну торгівлю, освіту, охорону здоров’я, фінансові установи, інтелектуальні будівлі та інші. Відповідно, компанія пропонує професійні та індивідуальні рішення для задоволення різноманітних вимог ринку. На додаток до галузі відеозахисту, Hikvision розширила свій бізнес на інтелектуальні системи зберігання даних, інтелектуальні домашні технології, системи пожежної безпеки, робототехніку, промислову автоматизацію та автомобільну електроніку.

Компанія Hikvision створила одну з найширших маркетингових мереж у цій галузі, що включає 66 міжнародних філій для забезпечення швидкого реагування на потреби клієнтів, користувачів та партнерів.

Завдяки власним потужним виробничим можливостям і передовим підходам у галузі досліджень та розробок, продукція Hikvision присутня на різноманітних вертикальних ринках, що охоплюють понад 150 країн світу.

Рішення Hikvision активно застосовуються для організації масштабних систем відеоспостереження та відеоаналітики: на автошляхах із можливістю розпізнавання номерних знаків, для побудови комплексних систем «безпечне місто». На базі продуктів Hikvision вибудовуються системи відеоспостереження та контролю доступу з можливістю розпізнавання обличь, контролю температури та дотримання маскового режиму в громадських місцях – наприклад, в аеропортах, банках, навчальних та медичних закладах, магазинах і торгівельних центрах тощо.

Продуктова лінійка компанії постійно вдосконалюється завдяки новітнім технологіям, які визнаються на протязі багатьох років професіоналами ринку безпеки у всьому світі.


Сучасна розробка серії термооптичних камер Hikvision HeatPro забезпечує професійний захист території, периметра, технологічного обладнання з неперевершеною функціональністю та високоточним попереднім виявленням пожежі.


Серія камер з технологією AcuSense реагує виключно на людей і відсіює до 90% хибних тривог; ColorVu дозволяє передавати яскраві кольорові зображення за поганих погодних умов і вночі; Turbo HD – принципово новий підхід до відеоспостереження, при якому висока якість IP-систем поєднується з доступністю аналогових систем.

Продукти та технології Hikvision також успішно використовуються для забезпечення потужної бізнес-аналітики, що значно підвищує ефективність роботи бізнесу та сприяє комерційному успіху кінцевих користувачів.

Розробляючи індивідуальні інноваційні рішення для різних ринків, створюючи екосистеми, які стають невід’ємною частиною життя окремих спільнот, ми робимо все можливе і неможливе, щоб досягти успіху разом з нашими партнерами — новими і існуючими, великими і маленькими.